.

Statistika

Novinky

FREEMMORPG

2MOONS

2MOONS
Ti, kteří jsou pověřeni vyprávět tento příběh to nazývají zkázou. Když se dva měsíce spojili, vyhnaný král Rictus nabídl jeho kouzelníkům otevřít bránu a vypustit mor Pitbornů a jejich temného vládce Abaddona na Haran, nesmrtelnou zemi. V jeho přílišném sebevědomí si Rictus myslel, že je může kontrolovat, myslel si, že bude v čele smrtící černé vlny prokletých, která si podrobí Haran. Ale zde nemohlo být spojenectví s Abaddonem, pánem temnoty jehož požehnáním je bolest, jehož prokletím je působení zármutku. Uvěznil Rictuse v temnotách Abyss a kdykoliv byla žena či dítě spáleno do černa, udušeno do modra, nebo staženo z kůže, Rictus zemřel jejich smrtí a znovu obživl aby mohl zemřít znova. Toto všechno pro věčnost, protože taková je vůle Abaddona.Pitbornové roznesení po Haranu svým řeznictvím špinili pyšnou půdu nesmrtelné země. Lidstvo bylo na pokraji vyhubení. Ve svém hlubokém zármutku, přemožen beznadějí, jejich král, Tirus The Grim, podlehl smrti vlastní rukou.




Jedná se o zcela nové pojetí masové onlajnovky (MMORPG) v brutálním podání. Několik měsíců před jejím vydáním kolují zprávy, že hrát bude dovoleno pouze lidem starších 18-ti let.


Pořízení (stáhnutí) hry je zcela zdarma a legálné. Je to další novinka oproti známým MMORPG jako WoW nebo Lineage2. Na oficiálním webu se stačí pouze zaregistrovat. Tím se Vám otevře možnost na stáhnutí a hraní hry. Link
Minimální konfigurace:

* Microsoft Windows 98/2000/XP
* Intel Pentium III 800 MHz nebo AMD Athlon 800 MHz
* 256 MB a více RAM
* 32 MB 3D grafická karta třídy GeForce 2 a výše
* DirectX 9.0c a poslední ovladače ke grafické kartě
* Slušné internetové připojení

Doporučená konfigurace:

* Microsoft Windows 98/2000/XP
* Intel Pentium IV 1.5 GHz nebo AMD AthlonXP 1.5 GHz
* 512 MB a více RAM
* 128 MB 3D grafická karta třídy GeForce FX a výše
* DirectX 9.0c a poslední ovladače ke grafické kartě
* Slušné internetové připojení

Žádné komentáře
 
e-mail:FREEMMORPG@seznam.cz S pozdravem-Admin