.

Statistika

Novinky

Mu-online

Mu-online

Toužite  po dokonalém MMORPG zadarmo? Po takovém, k němuž sednete ráno a k večeru pak před sebou naleznete seschlou snídani? Nemusíte již hledat, jedno vám právě servíruju! MU Online vás naprosto vytrhne z reality - již nikdy se nebudete chtít vrátit.

Ps:-)taky jsem se ještě nevrátil do reality!Už 2rok:-)

POSTAVY

Ve světe MU jsou k dispozici pro všechny od začátku tyto herní postavy:

DARK KNIGHT

(tuto postavu je možné vylepšit na Blade Knighta)
Za starých časů zodpovídali Knighti za bezpečnost obyvatel světa MU. Nyní bojují, jen kvůli svému vlastnímu užitku. Dark Knightové jsou bojovníci, kteří kteří spoléhají hlavně na hrubou sílu. Nemá velkou škálu kouzel, ale kouzla na něj jsou efektivní. Určitě se vám zalíbí skvělý Twisting Slash. Dark Kinghti jsou vyučení a dokáží se dobře bránit proti útokům soupeřům. Pokřikem dokáže navyšovat počet životů. Dark Knight je asi nejjednodušší postava, s kterou začít hraní hry.

DARK WIZARD

(je možné vylepšit na Soul Mastera)
Dark Wizard, to je čaroděj! Dokáže používat pestrou škálu skillů, z nichž nejoblíbenější je Evil Spirit. Některé další jeho skilly jsou Inferno, Nova, Blast, či Aqua Beam. Používá většinou lehčí brnění a palice (tzv. Staffky). Namátkou je to například nádherný Legendární set, nebo odolný Venom Mist. Může použít tzv. Soul Bariéru, která výrazně zlepší obranu. Postavu používají většinou zkušenější hráči.

FAIRY ELF

(vylepšuje se na Muse Elf)
Elfové, to jsou jediné ženy na MuOnline. Je to bojovnice, která používá luk a šíp. Útok spotřebovává šípy. Elfové se často používají, jako „healeři“, může používat tzv. Auru, kterou může zvyšovat obranu sobě, i dalším hráčům. Elfka může vytvářet pomocníky, monstra, které jí pomáhají. Mezi nejoblíbenější skill patří Triple Shot.

MAGIC GLADIATOR

Magic Gladiator je bonusová postava, lze ji vytvořit od levelu 220 na jiné postavě. Magic Gladiátor může být jak kouzelníkem, tak bojovníkem. Může používat většinu skillů jako Soul Master, jako bojovník Twisting Slash. Používá spoustu oblečení, například Hurricane set. Postava se nedá dále vylepšit.

DARK LORD

Postava oblíbená zvláště, při souboji hráč vs. hráč. Má silný Damage, může používat efektivní DL skill Fire Burst. Může používat též služeb trenéra, kde si může vyrobit koně a havrana. Místo křídel má kápi.Minimálne požiadavky:

Win9X, Win2000
Pentium 2 - 300 Mhz
32 MB RAM
3D acceleration Card

Doporučené požiadavky:
Pentium III 500 Mhz
64 MB RAM
3D acceleration Card
Ps:Měly by jste si najít nějaký  stály server který má dobré jméno!Doporučuju Vám Triforcesk.
Který najdete na Adrese:http://mu.triforce.sk/news.php   kde se zaregistrujete+si stáhnete Download +patch a hurá do světa odkud není návratu:-)
Poslední komentáře
11.07.2009 21:48:10: Verze: Season 4 Experience: 300x Drop: 60% -Hl.admin Poe. -www.mu.futuregaming.cz By Citr...
 
e-mail:FREEMMORPG@seznam.cz S pozdravem-Admin